DOPRAVA              KONTAKTY   +420 603 480 240   cult@cultdesign.cz

Závěsné světlo Asteroid Pendant

Designové světlo ASTEROID vhodné pro použití do soukromých i veřejných prostor.

6520 Kč s DPH

Dostupnost: 3-7 týdnů

Výrobce: INNERMOST

Světlo Asteroid je v nabídce ve skleněné transparentní i plastové matné bílé variantě, přičemž plastová verze je vhodná pro dočasné venkovní použití.

Rozměry: 30 x 29 cm

a

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Související produkty

Přihlášení