DOPRAVA              KONTAKTY   +420 603 480 240   cult@cultdesign.cz

ASTEROID TABLE

ASTEROID TABLE

Designová lampa ASTEROID vhodná pro použití do soukromých i veřejných prostor.

5868 Kč s DPH

Dostupnost: 3-7 týdnů

Výrobce: INNERMOST

Světlo Asteroid je v nabídce ve skleněné transparentní i plastové matné bílé variantě, přičemž plastová verze je vhodná pro dočasné venkovní použití.

Rozměry: 30 x 29 cm

a

Nový komentář

* (Povinné)

Související produkty

Přihlášení